Subscriptions (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: edit user
ka: მომხმარებლის რედაქტირება

en: Type
ka: ტიპი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Links
ka: ბმულები

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Number
ka: რიცხვი

en: none
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Files
ka: ფაილები

en: Done
ka: დასრულება

en: Comment
ka: კომენტარი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Hidden
ka: დამალული

en: New comments
ka: ახალი კომენტარები
