Subscriptions (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Bulk operation
or: ବୁଲ୍କ ପ୍ରକ୍ରିୟା
