Subscriptions (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Save
ht: Anrejistre

en: Files
ht: Fichye

en: Comment
ht: Komantè
