Subscriptions (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: File
mr: फाईल

en: Links
mr: दुवे

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Number
mr: अंक

en: none
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: Save
mr: संरक्षीत

en: remove
mr: मिटवा

en: View
mr: बघा

en: Files
mr: फाईल्स

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: here
mr: येथे

en: Forum
mr: चर्चा

en: Bulk operation
mr: मोठ्या प्रमाणात ऑपरेशन
