Subscriptions (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Comments
oc: Comentaris

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: File
oc: Fichièr

en: Links
oc: Ligams

en: Daily
oc: Quotidian

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Number
oc: Nombre

en: none
oc: pas cap

en: Category
oc: Categoria

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: View
oc: Veire

en: add
oc: apondre

en: Files
oc: Fichièrs

en: Done
oc: Acabat

en: Comment
oc: Comentari

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Load
oc: Cargar

en: Terms
oc: Tèrmes

en: here
oc: aicí

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Hidden
oc: Amagat

en: Token
oc: Geton (token)

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Missing
oc: Mancant

en: Formatted
oc: Formatat

en: New comments
oc: Novèls comentaris

en: Is new
oc: Es novèl

en: Term reference
oc: Referéncia d'un tèrme
