Subscriptions (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Links
ps: تړوني

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Done
ps: ترسره شو

en: Comment
ps: تبصره

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Hidden
ps: پټ

en: Missing
ps: ورك

en: New comments
ps: نوې څرګندونې
