Subscriptions (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: File
ro: Fișier

en: Links
ro: Legături

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Number
ro: Număr

en: none
ro: nimic

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: View
ro: Afişează

en: Visible
ro: Vizibil

en: add
ro: adaugă

en: Taxonomy settings
ro: Setări de taxonomie

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: content type
ro: tipul de conţinut

en: Files
ro: Fișiere

en: Done
ro: Gata

en: Comment
ro: Comentariu

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: N/A
ro: N/D

en: Load
ro: Încarcă

en: here
ro: aici

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Token
ro: Simbol

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Missing
ro: Lipsește

en: New comments
ro: Comentarii noi

en: Is published
ro: E publicat

en: Term reference
ro: Referință către termen

en: Bulk operation
ro: Operațiune în masă
