Subscriptions (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།
