Subscriptions (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Links
eo: Ligiloj

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: add
eo: Aldonu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Comment
eo: Komento

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Forum
eo: Forumo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: New comments
eo: Novaj komentoj

en: Bulk operation
eo: Amasa operacio
