Subscriptions (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Links
et: Lingid

en: Daily
et: Kord päevas

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Visible
et: Nähtav

en: add
et: lisa

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: content type
et: sisutüüp

en: Files
et: Failid

en: Done
et: Valmis

en: Comment
et: Kommentaar

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: N/A
et: Puudub

en: Load
et: Laadi

en: Terms
et: Terminid

en: here
et: siin

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Hidden
et: Peidetud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Missing
et: Puudub

en: Interval
et: Intervall

en: Formatted
et: Vormindatud

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Texts
et: Tekstid

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Add subscription
et: Lisa tellimus

en: Is published
et: On avalikustatud

en: Is new
et: On uus

en: Term reference
et: Termini viide

en: Bulk operation
et: Masstoimingud
