Subscriptions (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Number
mn: Дугаар

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Files
mn: Файлууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд
