Subscriptions (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: Comment
nn: Kommentar

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Terms
nn: Termar

en: here
nn: her

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Hidden
nn: Skjult

en: Term reference
nn: Taksonomireferanse
