Subscriptions (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Comments
sq: Komente

en: Overview
sq: Panorama

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Comment
sq: Komenti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Forum
sq: Forumi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Term reference
sq: Termi referencë
