Subscriptions (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: Links
sv: Länkar

en: Daily
sv: Dagligen

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Number
sv: Tal

en: none
sv: ingen

en: Category
sv: Kategori

en: Save
sv: Spara

en: remove
sv: ta bort

en: View
sv: Visa

en: Visible
sv: Synlig

en: add
sv: lägg till

en: Taxonomy settings
sv: Inställningar för taxonomi

en: Notify poster of own posts
sv: Meddela författaren om egna inlägg

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Your subscription was activated.
sv: Din prenumeration aktiverades.

en: content type
sv: innehållstyp

en: Files
sv: Filer

en: Done
sv: Färdig

en: Comment
sv: Kommentar

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Load
sv: Ladda

en: Terms
sv: Termer

en: here
sv: här

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Hidden
sv: Dold

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Site default
sv: Webbplatsens standard

en: Missing
sv: Saknas

en: Interval
sv: Intervall

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: Formatted
sv: Formaterad

en: New comments
sv: Nya kommentarer

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Send interval
sv: Intervall för sändning

en: Role(s)
sv: Roll(er)

en: Queue
sv: Kö

en: Site settings
sv: Inställningar för webbplatsen

en: Add subscription
sv: Lägg till prenumeration

en: Subscribe to content
sv: Prenumerera på innehåll

en: Auto-subscribe
sv: Prenumerera automatiskt

en: Is published
sv: Är publicerad

en: Blocked content types
sv: Blockerade innehållstyper

en: Term reference
sv: Termreferens

en: Bulk operation
sv: Hopsamlad funktion
