Subscriptions (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (178 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Comments
nl: Reacties

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Number
nl: Getal

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: add
nl: toevoegen

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Omitted vocabularies
nl: Uitgesloten woordenlijsten

en: Notify poster of own posts
nl: Bericht de auteur van zijn eigen berichten

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: My subscriptions
nl: Mijn inschrijvingen

en: Your subscription was activated.
nl: Uw inschrijving is geactiveerd.

en: content type
nl: inhoudstype

en: subscribe to blogs
nl: inschrijven op blogs

en: Files
nl: Bestanden

en: Done
nl: Gereed

en: Comment
nl: Reactie

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Load
nl: Laden

en: Terms
nl: Termen

en: group
nl: groep

en: here
nl: hier

en: Note
nl: Notitie

en: Users
nl: Gebruikers

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Hidden
nl: Verborgen

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Site default
nl: Website standaard

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Mail settings
nl: Mailinstellingen

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: Formatted
nl: Opgemaakt

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: Texts
nl: Teksten

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Send interval
nl: Verzendinterval

en: Role(s)
nl: Rol(len)

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: On comments
nl: Bij reacties

en: Dates
nl: Datums

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Add subscription
nl: Abonnement toevoegen

en: Subscribe to content
nl: Inschrijven voor inhoud

en: Auto-subscribe
nl: Automatisch inschrijven

en: Is published
nl: Is gepubliceerd

en: This action cannot be undone!
nl: Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: Run cron manually!
nl: Cron handmatig starten!

en: Keep showing the installation reminder above.
nl: Blijf de bovenstaande installatieherinnering tonen.

en: On&nbsp;updates
nl: Bij&nbsp;updates

en: On&nbsp;comments
nl: Bij&nbsp;reacties

en: Your subscriptions were updated.
nl: Uw abonnementen zijn bijgewerkt.

en: Admin Information
nl: Beheerdersinformatie

en: The selected subscriptions will be given to <b>newly created</b> users.
nl: De geselecteerde inschrijvingen zullen aan <b>nieuwe aangemaakte</b> gebruikers worden gegeven.

en: Select the role to load or role(s) to save.
nl: Selecteer de rol(len) om te laden of op te slaan.

en: Current subscriptions:
nl: Huidige abonnementen:

en: Hide the %Overview page from your users
nl: Verberg de %Overview-pagina voor gebruikers

en: If you hide this page, your users won't be able to change any of these settings. The default is OFF.
nl: Als u deze pagina verbergt dan kunnen gebruikers geen van deze instellingen nog veranderen. De standaardinstelling is 'Uitgeschakeld'.

en: Auto-subscribe to new content
nl: Automatisch inschrijven voor nieuwe inhoud

en: Automatically subscribes you to items that you create.
nl: Automatisch inschrijven op door u aangemaakte inhoud.

en: Auto-subscribe to updated content
nl: Automatisch inschrijven op bijgewerkte inhoud.

en: Automatically subscribes you to items that you update (if you have that permission).
nl: Automatisch inschrijven voor items die u bijwerkt (als u de rechten hiervoor hebt).

en: Auto-subscribe to comments
nl: Automatisch inschrijven op reacties

en: Automatically subscribes you to items that you comment on (or where you update a comment, if you have that permission).
nl: Automatisch inschrijven op items waar u een reactie op geeft (of waar u een reactie bewerkt, als u daarvoor de toestemming hebt).

en: Sends you notifications about your own posts (if you're subscribed).
nl: Stuurt notificaties over uw eigen berichten (als u ingeschreven bent).

en: Digest mode
nl: Digest-modus

en: Merges your notifications into a single email, sent at the interval you specify.
nl: Voegt meldingen samen in één e-mail, verzonden met een in te stellen interval.

en: The frequency of notifications; it may take longer, but notifications will not be sent more frequently than indicated.
nl: De frequentie van de meldingen: het kan langer duren, maar meldingen zullen niet vaker worden verstuurd dan aangegeven.

en: On updates
nl: Bij updates

en: Sends a notification when an item is updated.
nl: Stuurt een melding als een item bijgewerkt is.

en: Sends a notification when an item receives a comment or reply.
nl: Stuurt een melding wanneer op een item wordt gereageerd.

en: Any changes you make here will only apply to newly created subscriptions.
nl: Alle wijzigingen zullen enkel op nieuwe inschrijvingen worden toegepast.

en: Visibility of controls
nl: Zichtbaarheid van controle-elementen.

en: Permanently hidden, except for the %preferences
nl: Altijd verborgen, behalve voor de %preferences

en: Completely inaccessible to the user
nl: Volledig ontoegankelijk voor de gebruiker

en: Reset to site defaults
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: The site defaults were restored.
nl: De standaardinstellingen werden teruggezet.

en: Your subscription could not be activated.
nl: Uw inschrijving kon niet worden geactiveerd.

en: Your subscription could not be deactivated.
nl: Uw inschrijving kon niet worden gedeactiveerd.

en: As soon as possible
nl: Zo snel mogelijk

en: Every 15 minutes
nl: Elke 15 minuten

en: Every three hours
nl: Elke drie uur

en: subscribe to all content types
nl: op alle inhoudstypes abonneren

en: There are no active blogs.
nl: Er zijn geen actieve blogs.

en: Subscribe to this page
nl: Inschrijven op deze pagina

en: To %type content
nl: Voor %type-inhoud

en: To %type content by %name
nl: Voor %type-inhoud door %name

en: Send subscriptions notifications
nl: Meldingen van inschrijvingen versturen

en: Blocked content types
nl: Geblokkeerde inhoudstypes

en: Blocked nodes
nl: Geblokkeerde nodes

en: Static content
nl: Statische inhoud

en: Static content types
nl: Statische inhoudstypes

en: Avoid empty %Subscribe links
nl: Lege %Subscribe links voorkomen

en: Enter a series of numbers, separated by spaces.
nl: Geef een lijst van nummers op, gescheiden door spaties.

en: Note: Deactivated subscriptions will be removed from the list.
nl: Opmerking: Gedeactiveerde inschrijvingen zullen uit de lijst worden verwijderd.

en: Pages/Threads
nl: Pagina's/threads

en: Notifications for %type !content_type subscriptions
nl: Notificaties voor %type !content_type-inschrijvingen

en: Clear this field to use the default site e-mail address.
nl: Maak dit veld leeg om het standaard e-mailadres te gebruiken.

en: E-mail name
nl: E-mailnaam

en: Restricted vocabularies
nl: Beperkte woordenlijsten

en: Turn all subscriptions on.
nl: Alle inschrijvingen inschakelen.

en: Turn all subscriptions off.
nl: Alle inschrijvingen uitschakelen

en: Maximum number of notifications to send per cron run
nl: Maximum aantal meldingen te versturen per cron

en: Maximum percent of cron job time to use
nl: Maximumpercentage van de cron-tijd die gebruikt mag worden

en: Purge the queue
nl: De lijst versturen

en: New nodes
nl: Nieuwe nodes

en: Is new
nl: Is nieuw

en: Term reference
nl: Referentie naar een term

en: Warning: !message
nl: Waarschuwing: !message

en: Unpublished nodes (as new)
nl: Niet gepubliceerde nodes (als nieuw)

en: Published nodes (as update)
nl: Gepubliceerde nodes (als bijgewerkt)

en: Unpublished comments (as new)
nl: Niet gepubliceerde reacties (als nieuw)

en: Published comments (as update)
nl: Gepubliceerde reacties (als bijgewerkt)

en: Unsubscribe URL
nl: Uitschrijf-URL

en: You have %count items queued for delivery. (The number of resulting notifications will typically be much smaller.)
nl: U hebt %count items klaarstaan om af te leveren. (Het aantal notificaties hiervan zal veel kleiner zijn.)

en: Receive notifications
nl: Notificaties ontvangen

en: Please go <a href="@path1">here</a> to update your e-mail address and then <a href="@path2">here</a> to resume delivery of your notifications.
nl: <a href="@path1">Hier</a> kunt u uw e-mailadres bijwerken en daarna <a href="@path2">hier</a> het afleveren van notificaties hervatten.

en: Please correct/verify your e-mail address below and then go <a href="@path2">here</a> to resume delivery of your notifications.
nl: Controleer uw e-mailadres hieronder en ga daarna <a href="@path2">hier</a> naartoe om het afleveren van notificaties te hervatten.

en: Your subscriptions are suspended. Please go <a href="@path2">here</a> to resume delivery of your notifications.
nl: Uw inschrijvingen zijn opgeschort. Ga <a href="@path2">hier</a> naartoe om het afleveren van notificaties te hervatten.

en: Merges your notifications into a single email, sent at regular intervals (%interval).
nl: Voegt notificaties samen in één e-mail, verzonden op regelmatige tijdstippen (%interval).

en: Administer user subscriptions
nl: Gebruikersinschrijvingen beheren

en: Subscribe to all content types
nl: Op alle inhoudstypes abonneren

en: Subscribe to content types
nl: Inschrijven voor inhoudstypes

en: Recipient user
nl: Ontvanger

en: Subscriptions information
nl: Inschrijvingsinformatie

en: The type of the subscription.
nl: Het inschrijvingstype.

en: Manage URL
nl: URL beheren

en: Whether the item is new.
nl: Of het item nieuw is.

en: Is updated
nl: Is bijgewerkt

en: Whether the item is updated (or new and subsequently updated).
nl: Of het item bijgewerkt is (of nieuw en vervolgens bijgewerkt).

en: Is old
nl: Is oud

en: Whether the item is not new nor updated.
nl: Of het item niet nieuw en ook niet bijgewerkt is.

en: Whether the item is published.
nl: Of het item gepubliceerd is.

en: Tokens related to the user who receives the notification.
nl: Tokens gerelateerd aan de gebruiker die de notificatie ontvangt.

en: Sender user
nl: Verzender

en: Save notifications
nl: Notificaties opslaan

en: Value by key
nl: Waarde per sleutel

en: There are no available subscribed pages.
nl: Er zijn geen ingeschreven pagina's beschikbaar.

en: There are no available content types.
nl: Er zijn geen inhoudstypes beschikbaar.

en: Your subscriptions have been suspended because your e-mail address did not work anymore!
nl: Uw inschrijvingen zijn tijdelijk opgeschort omdat uw e-mailadres niet meer werkte!

en: Subscriptions item
nl: Inschrijvingsitem

en: Whether the item is of type !TYPE (e.g. '!example').
nl: Of het item van het type !TYPE is (bijv. '!example').

en: Item information
nl: Informatie over het item

en: The Subscriptions information of the digest item.
nl: De inschrijvingsinformatie van het digest-item.

en: [[site:name]] Subscriptions Digest for [current-user:name]
nl: [[site:name]] Inschrijvingsoverzicht voor [current-user:name]

en: | Greetings, [current-user:name].
    |
    | Your subscriptions on [site:name]
    | notify you of the following changes since the previous digest:
    |
    {{[subs:items:count]#!SEPARATOR #1 of [subs:items:count] {{[subs:items:index:#0:subs:is-new]?(new):}}{{[subs:items:index:#0:subs:is-updated]?(updated):}}{{[subs:items:index:#0:subs:is-old]?(commented):}}
    [subs:items:index:#0:formatted]
    }}!SEPARATOR
    !FOOTER
nl: | Beste, [current-user:name].
    |
    | Uw inschrijving op [site:name]
    | informeert u over de volgende wijzigingen sinds het vorige overzicht:
    |
    {{[subs:items:count]#!SEPARATOR #1 van [subs:items:count] {{[subs:items:index:#0:subs:is-new]?(nieuw):}}{{[subs:items:index:#0:subs:is-updated]?(bijgewerkt):}}{{[subs:items:index:#0:subs:is-old]?(met reacties):}}
    [subs:items:index:#0:formatted]
    }}!SEPARATOR
    !FOOTER

en: Bulk subscribing/unsubscribing
nl: Bulk inschrijven/uitschrijven

en: Select the subscriptions to !change and click [@Save] to perform the action for the selected users.
nl: Selecteer de inschrijvingen om te !change en klik [@Save] om de actie uit te voeren voor de geselecteerde gebruikers.

en: Proceed as follows:
nl: Ga als volgt verder:

en: Select the subscriptions to change.
nl: Kies de inschrijvingen die gewijzigd moeten worden.

en: Click [@Save] to perform the action for the selected users and return here.
nl: Klik [@Save] om de actie uit te voeren op de geselecteerde gebruikers en daarna hier terug te keren.

en: Repeat if desired.
nl: Herhaal indien gewenst

en: Click [@Done] below to clear the selected list of users and return to the user list page.
nl: Klik op [@Done] om de geselecteerde lijst van gebruikers leeg te maken en terug te keren naar de pagina met het gebruikersoverzicht.

en: subscribing
nl: bezig met inschrijven

en: unsubscribing
nl: bezig met uitschrijven

en: Subscribe the selected users to...
nl: Abonneer de geselecteerde gebruikers op...

en: Bulk operation
nl: Bulkbewerking

en: Delivery of notifications
nl: Afleveren van meldingen

en: This content type is blocked.
nl: Dit inhoudstype is geblokkeerd.

en: @Subscriptions cannot send any notifications because its <a href="@link">cron job time</a> is 0!
nl: @Subscriptions kan geen meldingen versturen omdat de <a href="@link">cron-looptijd</a> gelijk is aan 0!

en: Subscribe to single pages/threads.
nl: Inschrijven voor specifieke pagina's/threads.

en: Subscribe to entire content types; requires the %perm permission.
nl: Inschrijven op alle inhoudstypes. Vereist toegangsrecht %perm.

en: Subscribe even to unlisted and blocked content types.
nl: Ook inschrijven op onvermelde en geblokkeerde inhoudstypes.

en: This permission is typically reserved for administrative roles.
nl: Dit toegangsrecht is gewoonlijk voorbehouden aan beheerders.
