Subscriptions (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Comments
hr: Komentari

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Daily
hr: Dnevno

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Number
hr: Broj

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Taxonomy settings
hr: Postavke taksonomije

en: Files
hr: Datoteke

en: Done
hr: Gotovo

en: Comment
hr: Komentar

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: N/A
hr: N/D

en: Load
hr: Učitaj

en: here
hr: ovdje

en: Users
hr: Korisnici

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Hidden
hr: Skriveno

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Dates
hr: Datumi

en: Term reference
hr: Poveznica s pojmom
