Subscriptions (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Number
ku: ژمارە

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Visible
ku: بینراو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: N/A
ku: نییە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: Dates
ku: بەروارەکان
