Subscriptions (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ
