Subscriptions (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
