Subscriptions (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: Daily
th: ทุกวัน

en: none
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: View
th: ดู

en: Visible
th: มองเห็น

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: E-mail address
th: อีเมล

en: N/A
th: ไม่มี

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Hidden
th: ซ่อน

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: New comments
th: ความคิดเห็นใหม่

en: Term reference
th: คำอ้างอิง
