Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar
