Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Send Interval
ca: Interval d'enviament
