Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw
