Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
