Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Comment
lv: Komentārs
