Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
