Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Comment
uk: Коментар

en: Subscription type
uk: Тип підписки

en: Send Interval
uk: Інтервал відправлення

en: The content type(s) to check for.
uk: Тип(и) матеріалу для перевірки.
