Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар
