Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář
