Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Comment
de: Kommentar

en: Subscription type
de: Typ des Abonnements

en: Send Interval
de: Sende-Intervall

en: The content type(s) to check for.
de: Auf diese Inhaltstypen überprüfen.
