Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Subscription type
eu: Harpidetza mota
