Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Comment
fa: دیدگاه

en: The content type(s) to check for.
fa: نوع(های) محتوای مورد بررسی.
