Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
