Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Comment
it: Commento

en: The content type(s) to check for.
it: Il tipo o i tipi di contenuto da verificare.
