Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Content types
no: Innholdstyper

en: Subscriptions
no: Abonnementer

en: User
no: Bruker

en: Comment
no: Kommentar

en: The content type(s) to check for.
no: Innholdstypen(e) som skal sjekkes.
