Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: User
nl: Gebruiker

en: Comment
nl: Reactie
