Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar
