Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti
