Subscriptions Rules (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Subscription type
sv: Typ av prenumeration

en: Send Interval
sv: Intervall för sändning
