Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu
