Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Comment
el: Σχόλιο
