Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar
