Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Send Interval
fi: Lähetysaikaväli

en: The content type(s) to check for.
fi: Tarkistettavat sisältötyypit.
