Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Comment
ja: コメント

en: Subscription type
ja: 配信タイプ

en: Send Interval
ja: 送信間隔

en: The content type(s) to check for.
ja: チェックするコンテンツタイプ。
