Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់
