Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Comment
ku: بۆچوون
