Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
