Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
