Subscriptions Rules (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
