Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق
